«ЭКСПРЕСС объявления»
В Избранное
VK OK mailru FB LI TW LJ
Поделиться информацией с друзьями
Станок для виробництва тротуарної плитки Тандем 2
Станок для виробництва тротуарної плитки Тандем 2
Міні-вібропрес по виробництву тротуарної плитки Тандем ціна 8600
Вібропрес нашої компанії може випускати 1300-1500 блоків тротуарної плитки за 8-годинну зміну. Якість вироблених виробів відповідає Госту.
Вібропрес для виробництва тротуарної плитки може поставлятися з двома змінними прес-формами (цеглинка і старе місто), або з однією.
з двома прес-формами ціна - 8 600 грн.
Якість вироблюваних виробів відповідає Госту.
Як працює вібропрес Тандем-2 відео ДИВИТИСЯ.
Технічні характеристики:
Продуктивність: 1300-1500 шт в зміну
Встановлена потужність електроприводів: 300 Вт
Напруга живлення: 220 В (однофазна побутова)
Число оборотів: 3000 об./хв.
Об"єм: — м. куб
Габаритні розміри: — 1000 мм довжина, 500 мм ширіна, 1200 мм висота
Маса: — від 70-100 кг
Ми пропонуємо надійні вироби! Зверніть увагу, наше устаткування у декілька разів дешевше аналогічного імпортного.
Необхідна сировина для виробництва і витратні матеріали: цемент марки «Портланд» 400-500, пісок, пігмент (для кольорової бруківки), пластифікатор (додається в розчин для надання йому пластичності, запобігання мікротріщин і легкій виїмці затверділого виробу з форми).
Бруківка "Цеглинка"
Бруківка "Старе Місто"
Сам процес виробництва тротуарної плитки на вібропресі умовно можна розділити на три етапи:
1. Приготування бетону
Для приготування бетону необхідний бетонозмішувач, як і при виготовленні литої тротуарної плитки. Для одношарових виробів досить одного бетонозмішувача, для випуску двошарових відповідно два змішувачі. Після приготування бетону, формувальна суміш подається безпосередньо в матрицю вібропреса.
2. Формування
Матриця притискає технологічний піддон до вібромайданчика преса, після завантаження формувальної суміші в матрицю, опускається пуансон, і включаються вібратори вібромайданчика і каретки пуансона. Під дією віброімпульсів відбувається ущільнення матеріалу. Час вібропресування зазвичай не перевищує 3-5 секунд. Потім матриця і пуансон за допомогою приводних важелів піднімаються у верхнє положення, а на вібромайданчику залишається технологічний піддон з відформованими виробами. Піддон з тротуарною плиткою подається на ділянку сушки, а на його місце встановлюється наступний піддон.
3. Сушка виробів
Технологічні піддони з відформованими виробами подаються на ділянку сушки, де повинні піддатися тепловодяній обробці. Як теплоносій зазвичай використовують водяну пару. Проте за наявності вільних площ сповна допускається твердіння виробів на основі портландцемента в умовах виробничого приміщення, таким чином, значно знижуються витрати на теплову обробку виробів. Вироби знімаються з технологічних піддонів по досягненню міцності бетону не менше 1.5-2.0 МПа (зазвичай вже через 5-8 годин), піддони, що потім звільнилися, повторно подаються на формувальну ділянку і цикл повторюється.
Таким чином, для організації виробництва вібропрессованої тротуарної плитки буде потрібно наступний мінімальний набір устаткування:
Бетонозмішувач.
Вібропрес Тандем.
Комплект технологічних піддонів.


Сайт: Перейти на сайт...

Информация размещена/обновлена:
Смотреть похожие объявления